درباره ما

شرکت سحر دارو نوران به عنوان یک شرکت استارت آپ دانش مدار، فعالیت خود را از سال 1393 در زمینه ایجاد دانش و فرمولاسیون و تولید محصولات حوزه سلامت بر پایه مواد اولیه گیاهی و طبیعی آغاز کرده است.

این شرکت با بهره گیری از دانش تخصصی اساتید برتر داخلی، در جهت ایجاد دانش و تولید محصولات دانش مدار بر پایه مواد اولیه گیاهی و طبیعی اقدام نموده است.

تولید محصولاتی بر پایه مواد اولیه گیاهی و طبیعی و صحت عملکرد آنها که توسط پزشکان متخصص به تأیید رسیده است، سبب شده که استفاده از این نوع محصولات بیش از پیش مورد توجه پزشکان و بیماران قرار گیرند.

شرکت سحر دارو نوران همواره در حال توسعه محصولات جدیدی می باشد که سهم موثری در درمان بیماران ایفا کند و رفع مشکلات بیماری ها برای عموم مردم را از دغدغه های اصلی خود می داند.

تخصص اصلی شرکت، فرمولاسیون محصولات طبیعی بوده و محصولات خود را به صورت قراردادی در شرکت هایی تولید کننده محصولات دارویی که دارای گواهینامهcGMP از سازمان غذا و داروی کشور می باشند تولید می­نماید.

اولین محصول این شرکت، پماد سوختگی پوست می باشد که با نام تجاری بتاهیل در بازار عرضه شده است. این محصول به عنوان یکی از بهترین محصولات در زمره سوختگی و زخم های پوستی شناخته می شود. این محصول به عنوان یکی از داروهای مورد استفاده در بیمارستانهای تخصصی سوانح و سوختگی پوست از جمله بیمارستان مطهری و بیمارستان فاطمه الزهرا و کلینیک های سوانح و سوختگی مورد استفاده قرار می گیرد. اثربخشی این محصول به گونه ای است که کلینیسین های سوختگی، برای درمانهای تخصصی، مورد استفاده قرار می­دهند.

از دیگر محصولات این شرکت پماد زخم پای دیابتی بوده که این محصول مورد تأیید انجمن دیابت ایران می باشد. این محصول با نام تجاری بتابت در نیمه دوم سال 1402 به بازار عرضه خواهد شد.

محصول دیگری که سهم به سزایی در سلامت خانواده ایفا میکند پماد زخم بستر می باشد که با نام تجاری سوراهیل در نیمه دوم سال 1402 به بازار عرضه خواهد شد.

ارزشهای شرکت:

تعهد به کیفیت، کار تیمی، نوآوری، بهبود مستمر، پاسخگویی

مأموریت شرکت:

ما بر این باور هستیم که زندگی سالم و با‌کیفیت، وظیفه و تعهد ما در قبال تک تکِ اعضای جامعه است. ما متعهد به تامین نیازمندیهای دارویی جامعه و پشتیبانی از نظام سلامت کشور می‌باشیم و در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود، از هیچ تلاشی در تولید محصولات باکیفیت و ارائه خدمت، دریغ نخواهیم کرد.

چشم انداز:

شرکت سحر دارو نوران قصد دارد سالانه متوسط دو محصول دانش بنیان در حوزه سلامت عرضه نماید و در پایان سال 1405 سبد محصولات خود را به ده محصول در حوزه سلامت، افزایش دهد.

دریافت مشاوره